Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Vasario 17 d. „Žvirbliukų“ grupės vaikučiai išsiruošė į pažintinę išvyką, kurios tikslas  buvo pažinti, domėtis mūsų kraštą garsinusiais žymiais žmonėmis. Mūsų krašte gimė ir augo tautinio atgimimo pradininkai – V. Kudirka, J. Basanavičius, kurie keitė Lietuvos likimą. Sužinojo kuo šie žmonės garsino mūsų gimtąjį kraštą, ir kodėl būtent Vilkaviškyje jiems pastatyti paminklai. Vaikai domėjosi, ką reiškia iškaltos raidės ir varpas ant V. Kudirkos paminklo. Prie J. Basanavičiaus paminklo vaikų smalsumas neišblėso daug klausinėjo apie šio žmogaus gyvenimą, kūrybą, tyrinėjo senojo Vilkaviškio miesto  maketą įrengtą Basanavičiaus aikštėje.

Parengė „Žvirbliukų“ grupės mokytoja Janina Landžiūtė