Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Vasario 22 dieną „Žvirbliukų“ grupės ugdytiniai vyko autobusu į J. Basanavičiaus gimtinėje edukacinę programą „Keptuvėj čirška, burnoj tirpsta. Su vaikučiais trumpai apsižvelgę  ąžuolų giraitėje, sugrįžome į sodybą, kur mūsų laukė džiugiai nusiteikusi edukatorė ir pakvietė į šiluma dvelkiančią senovinę virtuvę. Vaikučiai tyrinėjo naują aplinką ir joje esančius senovinius buities daiktus, Vaikai išklausė edukatorės trumpą pažintinį pasakojimą apie kviečių ilgą kelionę kol jie pavirsta miltais, pradžioje įvardino produktus kurių reikės blynų tešlai paruošti su džiaugsmu sėkmingai įsitraukė į tešlos maišymo procesą. Kol blynai čirškėjo keptuvėje ant senovinės krosnies, vaikučiai žaidė žaidimus, įminė mįsles. Vaišinomės pasigardžiuodami „Razaviniais“  ir  Čirviniais blynais su paruoštais 8 rūšių pagardais, gurkšnojome aplinkinėse apylinkėse surinktų ir išdžiovintų  žolelių kvapnia, skania arbata,

Parengė „Žvirbliukų“ grupės mokytoja Janina Landžiūtė