Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Lopšelis-darželis įsteigtas 1974 m. spalio 1 d., veiklos pradžia laikomi 1975 m. vasario 25 diena. Antradienį darželis minėjo keturiasdešimt penkerių metų sukaktį. Gimtadienio šventė prasidėjo nuo pat ankstyvo ryto. Tėvelius ir jų vaikus  darželio kieme pasitiko puošnus logotipas „Eglutei – 45“. Darbuotojai ir ugdytiniai vilkėjo išskirtinai tik žalios spalvos aprangą.

Gimtadienis prasidėjo šventine vaikų mankšta, kurią vedė laikinais klounais tapusios auklėtojos. Linksmieji klounai šventės metu niekam neleido liūdėti. Dalino šypsenas ir staigmenas.

 Vaikučių grupės turėjo išskirtinę foto sesiją prie šventinės darželio foto sienelės. Jubiliejinį skaičių 45 įamžino lauke išsirikiavęs vaikų būrys. Meninio ugdymo salėje mažiesiems buvo rodomas spektaklis „Skruzdėlytės tauškalytės nuotykiai“. Šventę vainikavo vaikų juokas ir šokiai, dainos ir šypsenos. O kur dar gimtadienio tortas, balionai ir konfeti.

                                                  Akvilės tėtis Tomas Sušinskas