Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Mūsų darželyje balandžio 11–15 d. vyko teminė savaitė ,,Margi margučiai ritas…“. Ugdytiniai su mokytojomis grupėse ruošėsi gražiausiai pavasario šventei. Lauko scenoje buvo surengta paroda ,,Mano margutis“. Veiklų metu vaikučiai atliko įvairias užduotėles, išmoko kiaušinių marginimo būdų. Balandžio 19 d. meninio ugdymo salėje vyko šventinis rytmetis. Kiekvienos grupės ugdytinius pasitiko Velykų bobutė. Su ja vaikučiai šoko, dainavo, stebėjo kaip bobutė margina margučius. Grįžę į grupes, rideno margučius, džiaugėsi jų raštais, ridenimo rezultatais. Vaikučiai sužinojo kaip švęsti Velykų šventę, kaip gerbti ir saugoti savo tautos papročius.

                                                         Vyresnioji mokytoja Vidmanta Krupavičienė