Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Gegužės 13 dieną darželio baseine vyko priešmokyklinio amžiaus vaikų plaukimo šventė „Vandenėlis – mūsų draugas“.

Šįkart pas mus svečiavosi ir vandens malonumais džiaugėsi Vilkaviškio r. Keturvalakių mokyklos-daugiafunkcio centro PUG ugdytiniai. Juos drąsino ir rodė, ką išmoko lankydami kūno kultūros valandėles baseine „Žvirbliukų“ grupės ugdytiniai: Vakarė, Lėja, Oskaras, Austėja ir Goda. Jie atliko plūdumo pratimus: „Dėžutę“, „Žvaigždutę“, plaukė „Krauliu“ ir „Nugara“, žaidė judriuosius žaidimus: „Įveik tunelį“, „Kas surinks daugiau žaisliukų“. Vėliau svečiai, vadovaujami kūno kultūros pedagogės Vilmos Žemaitaitienės, vandenyje atliko trumpą apšilimą, žaidė „Krepšinį“, „Kas greitesnis?“, „Kas surinks daugiau žaisliukų?“, plaukė krūtine su plaukimo ratu.

Po maudynių, skambant muzikai, ugdytiniai apžiūrėjo buvusį savo augintinį vandens vėžliuką, pasidžiaugė, kad Balu puikiai įsikūrė naujoje vietoje. Vaikai vaišindamiesi sultimis, sausainiais, dalinosi patirtais įspūdžiais ir spėliojo, kada vėl galės visi drauge pasidžiaugti vandenėliu. Bitučių grupės ugdytiniai ir auklėtojos Reda Tumelienė, Daiva Šeštokienė, Rasita Čekanavičienė svečiams suvaidino spektaklį „Vilkas ir septyni ožiukai“. 

Kūno kultūros pedagogė

Vilma Žemaitaitienė