Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2016 m. balandžio 14 dieną Vilkaviškio kultūros centre vyko Vilkaviškio rajono ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo mokyklų šventė ,,Vaikystės takeliu-2016‘‘, į kurią sugužėjo virš 180 dalyvių. Šventės metu skambėjo ugdytinių nuotaikingos dainos, dainų miniatiūros, šokiai, jų kompozicijos.

Šventėje dalyvavome ir mes- ,,Drugelių‘‘ grupės vaikučiai. Kadangi šie metai yra paskelbti bendruomeniškumo metais, mums patalkinti sutiko  sesučių Viltės ir Augustės visa šeima: brolis Eivydas, tėveliai Giedrė ir Regimantas Stanaičiai. Šventėje atlikome muzikinę miniatiūrą ,,Bajorėlis‘‘, paruoštą ,,Drugelių‘‘ grupės auklėtojų D. Valasevičienės, A.Jankauskienės ir meninio ugdymo pedagogės P. Kurmienės. Džiugu, kad vaikučiai su dideliu noru, drąsiu žingsneliu žengė pirmą kartą į sceną. Tikriausiai jautė, kad salėje sėdi didelė palaikymo komanda: jų tėveliai, grupės draugai, ,,Voveriukų‘‘ ir ,,Žvirbliukų‘‘ grupių ugdytiniai, jų auklėtojos, auklėtojų padėjėjos, darželio direktorė R. Sakalauskienė, kuri kartu ugdytinius atlydėjo į šventę, linkėjo sėkmės.

Vilkaviškio kultūros centro fojė buvo eksponuojama Vilkaviškio rajono ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų ugdytinių piešinių paroda ,,Mes esame draugai‘‘, kurią organizavo ir paruošė mūsų darželio ikimokyklinio ugdymo pedagogės A. Jankauskienė, M. Kauneckienė, R. Tumelienė ir PUG Z. Kumpienė.

 Šventės dalyvius pasveikino, padėkos raštus ir saldžias dovanėles įteikė Vilkaviškio rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas S. Vabalas ir Švietimo , kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė E. Šventoraitienė.

Šventės pabaigą vainikavo finalinė daina ,,Pasakų šalis‘‘.

Parsisiųsti video medžiagą (spausti čia)

                                                                                          Vyresnioji auklėtoja Daiva  Valasevičienė