Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Vasario 1–5 dienomis, darželyje vyko  teminė savaitė „Duonos diena“, kurios  tikslas  –  supažindinti vaikus su duonos keliu nuo lauko iki stalo. Grūdas po grūdo – vis į tą mažą širdelę. Taip po lašelį, po grūdelį dėjome daug žinių apie duonelės auginimą. Kiekvieną dieną, liečiantis prie duonos, aiškinomės jos paslaptį, skonį,  naudą,  skalsumą,  brangumą,  pagarbą, šventumą, jos kelią ant mūsų stalo. Grupėse veiklų metu vaikai mokėsi gerbti ir mylėti duonelę, piešė, lipdė, aplikavo, kepė duoną, panaudodami įvairias meninės raiškos priemones. Mokėmės mįslių, patarlių, skaičiuočių, priežodžių, palyginimų apie duoną. Vasario 5 dieną grupėse paminėjome Šv. Agotos dieną, organizavome kepinių parodėles. Užsibrėžtą tikslą ir uždavinius pavyko sėkmingai įgyvendinti, o ateityje ir toliau skatinsime vaikus gerbti duoną, įvairios veiklos metu įtvirtinsime įgytą patirtį.

                                                                    Vyresnioji auklėtoja Daiva Kulvinskienė