Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Nuo 1999 metų kiekvieną spalio mėnesio pirmąjį penktadienį visas pasaulis švenčia Tarptautinę šypsenos dieną. Šių metų spalio mėnesio 7 dieną vaikų lopšelio-darželio ,,Eglutė“ bendruomenė, prisidėdama prie šios gražios iniciatyvos, taip pat paminėjo Tarptautinę šypsenos dieną.

,,Ryto ratas“ užsiėmimų metu auklėtojos savo ugdytiniams vedė emocinio intelekto pamokėlę. Vaikai klausėsi auklėtojų pasakojimų apie žmonių tarpusavio draugiškus santykius, gerąsias emocijas ir jų reikšmę žmogaus gyvenime. Visi drauge diskutavo, ką jiems reiškia kito žmogaus šypsena ir, kaip dažnai vaikai šypsosi. Vėliau vaikai deklamavo eilėraščius,  piešė piešinius, gamino darbelius šypsenos dienos tema. Piešiniuose ir darbeliuose atsispindėjo vaikučių šilti jausmai, meilė ir tyras vaikiškas džiaugsmas. Nuotaikingi piešiniai ir darbeliai buvo išeksponuoti parodoje ,,Dovanoju Tau šypseną“.

Tarptautinės šypsenos dieną išskirtinio dėmesio sulaukė kiekvienas įstaigos bendruomenės narys (nuo jauniausio iki vyriausio). Socialinė pedagogė visus sveikino su Tarptautine šypsenos diena, kiekvienam dovanojo po ,,Šypsniuko“ emblemą, linkėjo pakilios nuotaikos, daug šypsotis ir nuolatos skleisti gerąsias emocijas.

Meilės, gerumo ir šypsenų niekada nebūna per daug!

Šypsokimės!

Šypsena turi veidrodžio efektą.

Šypsaisi tu… šypsosi tau…

 

Socialinė pedagogė Asta Petrauskienė