Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Šiltą rugsėjo 27 d. rytą vaikų žaidimų aikštelės buvo papuoštos balionais, įvairiaspalvėmis vėliavėlėmis bei spalvotų klevo lapų girliandomis. Suskambus nuotaikingai muzikai, vaikai rikiavosi darželio kiemelyje prie savo grupių simbolių.

Netrukus kieme pasirodė Vilmutė, Živilė, Daivutė  – trys linksmos mergytės (kūno kultūros pedagogė V. Žemaitaitienė, auklėtojos Ž. Jakimčikienė, D. Saldukaitytė). Jos džiaugėsi buvimu lauke ir visos kartu žaidė įvairius žaidimus: šokinėjo per virvutę, mėtė kamuolį, šokinėjo su guma, mėtė žiedus ant stovelių, pūtė muilo burbulus. Kad būtų smagiau, nutarė pasikviesti draugą Mykolą (vyresniąją auklėtoją V. Krupavičienę), bet šis lauke žaisti nepanoro – jam kur kas smagiau sėdėti prie kompiuterio. Tačiau mergaitės taip smagiai žaidė, kad prie jų netrukus prisijungė ir Mykolas. Taip pedagogės darželio ugdytiniams parodė, kad žaidimai lauke yra daug sveikiau, naudingiau nei sėdėjimas prie kompiuterio. Linksmosios mergytės darželinukams pasiūlė „traukinukais“ važiuoti į grupių žaidimų aikšteles ir kartu su savo auklėtojomis, auklėtojų padėjėjomis bei tėveliais saugiai pasportuoti.

Aikštelėse vaikai žaidė įvairiausius  judriuosius žaidimus, lenktyniavo estafetėse, ieškojo „lobių“, įveikinėjo kliūtis, šoko pagal muziką, mankštinosi, pūtė muilo burbulus. „Bitučių“ grupės vaikai tapo jūrų kapitonais, o „Voveriukai“ – indėnais. Į darželinukų veiklą įsijungė ir linksmosios mergytės. Visi vaikai patyrė džiugių emocijų, ugdėsi saugaus elgesio sportuojant įgūdžius.

Pramogos pabaigoje Vilmutė, Živilė ir Daivutė  darželinukus apdovanojo vaisiais  ir sultimis, jūrų kapitonų virėjas (auklėtojos padėjėja V. Kulvinskienė) vaišino šilta arbata.

Vyresnioji auklėtoja Vida Kudirkienė