Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Spalio 27 d. nuo pat ankstyvo ryto „virė“ gyvenimas: tėveliai, močiutės, mamytės, auklėtojos nešė pyragus, duonos gaminius kepinių parodai.

Visiems susirinkus į meninio ugdymo salę, auklėtoja M. Kauneckienė su „Boružėlių“ grupės ugdytiniais Viktorija ir Augustu padeklamavo J. Degutytės eilėraštį „Juokias duonelė“. Multimediją „Duonos kelias“ demonstravo auklėtoja N. Ausevičienė. Pedagogai ir „Skruzdėliukų“ grupės ugdytiniai suvaidino lietuvių liaudies pasaką „Vištytės pyragas“ (auklėtoja A. Sabataitienė vaidino vištytę, auklėtoja V. Liorencienė – žąsytę, o auklėtoja D. Šeštokienė – antytę). Vaikai ir auklėtojos priminė, kaip sunkiai reikia dirbti, kol ant stalo atsiranda pyragas, duona. Kartu dirbant, darbas vyksta daug greičiau, o dykaduoniams „pyrago duoti nereikia“. Visi vaikai ragavo iškeptos duonutės, o tėveliai, močiutės, mamytės ir auklėtojos ėjo apžiūrėti, nusirašyti receptų, paragauti kepinių.

Vyresnioji auklėtoja Daiva Šeštokienė