Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2019 m. gegužės 29 dieną „Ežiukų“ grupės vaikučiai bei tėveliai susirinko į šventinę popietę „Lik sveika, „Ežiukų“ grupe“.

Vaikai dainavo, šoko šokius, lietuvių liaudies ratelius, ritminį šokį, inscenizavo pasaką be galo „Du karaliai“. Visi susidomėję klausėsi auklėtojų skaitomų eilėraščių apie kiekvieną vaiką individualiai, išgirdo per tris metus surinktus juokingus nugirstus vaikų pokalbius.

Kiekvienas vaikas gavo po diplomą, pažymintį, kad sėkmingai baigė ikimokyklinio ugdymo programą ir keliauja į priešmokyklinio ugdymo grupę, po knygą su ketureiliais apie kiekvieną grupės vaiką bei  po ženkliuką-ežiuką.

                                                    Vyresnioji auklėtoja Vida Kudirkienė