Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Gegužės saulė, pavasario dvelksmas, pirmieji gėlių žiedai atvėrė vieną gražiausių pavasario kalendoriaus dienų – Tarptautinę šeimos dieną. 2019 m. gegužės 10 d. mūsų darželyje vyko šventinė popietė „Kaip smagu visiems kartu“, skirta šeimos dienai paminėti.

Apsiniaukęs oras nesugadino nuostabios ir pakilios nuotaikos. Renginį pradėjo šauni Bitučių šeimynėlė (Ševerenkų šeima). Kiekviena grupė nustebino nuotaikingais ir išskirtiniais pasirodymais. Darželio bendruomenės narės padovanojo nuostabią muzikinę skėčių improvizaciją, taip pat sušoko labai nuotaikingą šokį. Šventę vedė auklėtoja Živilė Jakimčikienė ir neformaliojo ugdymo mokytoja Rasa Petraitienė. Šventės pabaigoje visa darželio bendruomenė, kartu su muzikos vadove Palmyra Kurmiene, sudainavo labai gražią dainą, skirtą visai šeimai. Tokios šventės dar labiau suartina šeimos narius, stiprina jų draugiškus santykius, gerina įstaigos ir šeimų bendradarbiavimą.

Auklėtoja Rosita Jakučionytė