Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt
Krinta lapas uosio, krinta lapas klevo,
Pailsėt į gamtą vaikai iškeliavo.
Kiek spalvų spalvelių gamtoje matyti,
O nuo jų grožybės visų akys švyti.

Mūsų darželis 2019 m. spalio 7–18 dienomis dalyvavo respublikinės ikimokyklinių įstaigų darbuotojų asociacijos „Sveikatos želmenėliai“ organizuojamoje sveikatinimo akcijoje „Mažieji turistai – 2019“, skirtoje Pasaulinei turizmo dienai paminėti.

Šešios vyresniojo amžiaus vaikų grupės surengė turistinius žygius į miesto stadioną, skulptūrų parką, biblioteką, prie ežero. Akcijoje dalyvavo grupių ugdytiniai, pedagogai, tėveliai. Sugrįžusių iš žygio vaikų laukė sveikatinimo prizai – pintinės su vaisiais. Pedagogai organizavo pokalbius apie turizmą, ugdytiniai kūrė darbelius apie žygio metu patirtus išgyvenimus, dalinosi įspūdžiais.

Parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Reda Tumelienė