Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Projektas „Sveikatiada“ – tai socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą darželiuose ir mokyklose. Išskirtinis dėmesys šiame projekte skiriamas bendruomenėms, kurios kviečiamos smagiai ir vaikams patraukliomis priemonėmis ugdyti supratimą apie mitybą ir fizinį aktyvumą.

2020 m. sausio 7 d. mūsų darželio ugdytiniai priėmė ir įvykdė Sveikatiados iššūkį „Grūdiniai produktai yra sveikatai palankios mitybos pagrindas“. 

Grupėse vaikai susipažino su grūdiniais produktais, kalbėjo apie jų naudą, žiūrėjo įvairią video medžiagą, sekė pasakas, dainavo dainas, apžiūrėjo, tyrinėjo, lietė, ragavo įvairių kruopų: grikių, sorų, kukurūzų, pilno grūdo makaronų. Gamino sveikuoliškus sausainius iš pilno grūdo sausų pusryčių, ragavo įvairias košes, kepė širdelės formos blynus, gamino sumuštinius ir darė įvairius darbelius.

Auklėtoja Rosita Jakučionytė