Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Saulėtą ir šiltą 2019 m. birželio 5 d. rytą „Saulučių“ gr. ugdytiniai keliavo į skulptūrų parką prie kultūros centro. Šios išvykos tikslas – pastebėti savo gimtojo miesto grožį ir prisiminti kokiai pasakai skirtos esančios skulptūros. Išvykos metu palyginome gamtos grožio skirtumus rudenį ir vasarą.

Vaikai vaikštinėdami po parką džiaugėsi vasariška šiluma. Didelį įspūdį vaikams paliko tekanti miesto upė. Keliauninkai stebėjo tekančio vandens srovę, vandens gyvūnus ir augalus. Įsiamžinę prie didžiulio akmens, patraukėme link darželio.

Grįžome visi patenkinti ir pasigrožėję vaizdinga, vasariška gamta.

Grupės auklėtojos Vilija Liorencienė ir Brigita Daugėlaitė