Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2019 m. gruodžio 18 d. „Saulučių“ grupės vaikučiai laukė susitikimo su Kalėdų Seneliu. Dvi Raudonkepuraitės keliaudamos pas senelę susitiko snieguoles, nykštukus, katinus, peliuką, lapę, vilką, netgi piratus. Piratai norėjo sužinoti, kur surasti Kalėdų Senelį. Raudonkepuraitės pakvietė visus keliauti kartu ir paklausti senelės, kur surasti Kalėdų Senelį? Senelė patarė garsiai pašaukti. Visų nuostabai į salę įbėgo pelė. Ji nuotaikingai pasakojo, kur ji gyvena, kaip skaito vaikučių laiškus ir padeda Kalėdų Seneliui pakuoti dovanas. Pelei paraginus ir dar garsiau pašaukus atskubėjo ir Kalėdų Senelis su dovanomis ir linksmais žaidimais.

                                                                                    Vyresnioji auklėtoja Vilija Liorencienė