Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

                      2019 m. rugsėjo 26 d. skambant nuotaikingai muzikai prie savo grupių simbolių, priešais išpuoštą lauko sceną, išsirikiavo darželio ugdytiniai, pedagogai, bendruomenės nariai, tėveliai. Renginio vedėjos Daiva ir Živilė pakvietė visus sudainuoti mūsų darželio himną „Keliaujam į „Eglutę““ ir renginį pradėti Sveikatiados iššūkiu „Nei dienos be mankštos“.

                      Nuotaikingai pasimankštinę, visi išsiskirstė į paruoštas judriųjų veiklų erdves. Patys mažiausieji – „Kiškučių“, „Pelėdžiukų“, „Ežiukų“ ir „Drugelių“ grupių vaikai – su spalvotais kamuoliukais, parašiutais ir kitomis priemonėmis žaidė judriuosius žaidimus savo aikštelėse. Vyresniųjų grupių bei tėvelių komandos pasiskirstė keturiose stotelėse, kur rungtyniavo įvairiose estafetėse: „Krepšinis kitaip“, „Peršok greičiau, nuridenk toliau“, „Futbolas“, „Sugauk kamuolį“.

                      Smagiai pasportavę, visi sugrįžo prie lauko scenos atsiimti sveikuoliškų dovanų – pintinių su vaisiais.

Vyresnioji auklėtoja Vida Kudirkienė