Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Lapkričio 6-oji – Pyragų diena, tad ir darželyje pasklido kepamo pyrago kvapas. Grupės ugdytiniams būsimoji pedagogė Janina pasiūlė išsikepti keksiukų. Visi aptarė, kokių produktų reikia jų kepimui. Vaikai, pasiskirstę grupelėmis, ruošė tešlą – plakdami kiaušinius, matuodami pieno, aliejaus, miltų kiekį. Supylę tešlą į formeles, nešė keksiukus į virtuvėje esančią krosnelę iškepti. Visi su nekantrumu laukė kvapnių, purių kepinukų, juos ragavo su arbata, kuriai arbatžoles surinko ir atnešė grupės ugdytinis Dominykas. Keksiukais vaikai pavaišino ir savo tėvelius.

– Šiandien – pati geriausia diena darželyje! – nusprendė Bitukai.

Parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Reda Tumelienė