Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

„Šokis – tai poema, o kiekvienas judesys – tai žodis“

Mata Hali

2019 m. balandžio 29 d. šiuolaikinės muzikos ir lietuvių liaudies ritmais visą darželio bendruomenę ir tėvelius  sukvietėme į šventę „Šokių griausmas“, linksmai paminėti Tarptautinę šokių dieną. O kaip gi kitaip tą padaryti, jei ne šokiu?

Programą pradėjo Toro pramoginių šokių klubo „Foto“ mažieji šokėjai. Vyresniųjų grupių – „Voveriukų“, „Bitučių“, „Drugelių“ ir „Ežiukų“ – ugdytiniai paruošė įvairius šokius. Masiniam šokiui visus sukvietė „Zumba“ ir jos vadovė Vilija Jakubauskė. Ši šventė vaikams ir bendruomenei suteikė daug džiaugsmo ir džiugių emocijų.

Vyresnioji auklėtoja Daiva Saldukaitytė