Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Mūsų darželio mokytojų parengtame respublikiniame projekte ,,Pasaulyje gerumo ir draugų nebus per daug" dalyvavo daug respublikos ikimokyklinių įstaigų mokytojų su savo ugdytiniais. Atsiųstose nuotraukose atsispindėjo įvairios vaikų veiklos, sukurti kūrybiniai darbeliai, kurie buvo skirti draugams, augintiniams, seneliams. Projekte dalyvavo ir mūsų darželio ,,Drugelių“, ,,Pelėdžiukų“, ,,Ežiukų“, ,,Saulučių“  grupių ugdytiniai su mokytojomis, pradžiugindami draugus savo kurtais darbeliais, padėdami vieni kitiems.  ,,Žvirbliukų“, ,,Bitučių“ ir ,,Voveriukų“ grupių ugdytiniai nutarė pradžiuginti Marijampolės  globos namų ir paliatyvios pagalbos centro ,,Giedruma“ gyventojus. Vaikai su mokytojomis kūrė atvirukus, paruošė koncertinės programėlės vaizdo įrašą, kurioje skambėjo Kalėdinės dainelės ir eilėraštukai. ,,Bitučių“ grupės ugdytinių Vytės, Adomo ir Jono mamytės paruošė seneliams saldžias dovanėles. Mūsų paruoštos dovanos pradžiugino senjorus, jų akyse spindėjo padėka mažiesiems draugams – mūsų darželio vaikams.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Reda Tumelienė