Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2019 m. sausio–vasario mėnesiais vyko pilietiškumo ugdymo projektas „Aš esu pilietis“.

Pilietiškumas reiškia, kad visi turime teisę naudotis žmogaus teisėmis, vykdyti savo pareigas, kad kiekvienas turime dalyvauti sprendžiant visiems rūpimus klausimus. Pilietiškumas – tai, ką mes jaučiame, tai neatsiejama nuo mūsų.

Projekte „Aš esu pilietis“ dalyvavo ikimokyklinio ugdymo „Saulučių“, „Žvirbliukų“, „Ežiukų“, „Drugelių“ grupių bei priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ ir „Voveriukų“ grupių ugdytiniai.

Projekto metu vykdomose veiklose ugdytiniai kalbėjo apie savo pareigas ir teises, jų laikymąsi bei vykdymą. Iliustravo savo tapatumą įgyvendinančią teisę – turėti vardą ir pilietybę. Taip pat ugdytiniai buvo supažindinti su Lietuvos valstybės šventėmis, jas iliustravo knygoje.

Vyresnioji socialinė pedagogė Dovilė Sušinskienė