Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2016 m. birželio 17 d. priešmokyklinio ugdymo ,,Voveriukų“ ir ,,Žvirbliukų“ grupių vaikai dalyvavo edukacinėje programoje ,,Vilnos plastika“ ir origamis popieriaus lankstymo pamokėlėje. Užsiėmimai  vyko Vilkaviškio viešojoje bibliotekoje. 

Vilkaviškio rankdarbių klubo ,,Vilkaviškio dvižiedė lelija“ moterys, parodė vaikams vilnos vėlimo subtilybes. Vaikai patys nusivėlė paveikslėlius, kuriais galės pasipuošti savo namus. Vaikai įsitikino, kad, norint velti, reikia įdėti rankų šilumos, fantazijos ir nors truputį meilės.

Su  origamis darbais vaikus supažindino šia  technika besidomintis Mindaugas Česnavičius, kuris pamokė vaikus kantrybės, nuoseklumo, valdant savo rankų judesius. Vaikai kartu su Mindaugu išlankstė drugelius. 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Elvyra Mickevičienė