Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Moliu gimęs, moliu buvęs, meistrui į rankas pakliuvęs,

Molis virsta indais, plytom, virsta kokliais išraitytais.

2019 m. lapkričio 13 d. su vaikais lankėmės menų mokyklėlėje. Mokytoja Jolanta Daniliauskienė supažindino su molio rūšimis, priemonėmis jam apdirbti, įvairiais molio dirbiniais ir pasiūlė iš molio pasidaryti žaisliukus kalėdinei eglutei.

Kiekvienas pasirinko norimas žaisliuko figūrėles, dailino, puošė ornamentais, piešė. Trys vaikai, lankantys šį būrelį, darė sudėtingesnius dirbinius – kalėdines žvakides šeimos šventiniam stalui. Visus dirbinius palikome išdegti 800 laipsnių karščio degimo krosnyje. Su nekantrumu vaikai laukė savo darbo vaisių, kuriuos atveš mokytoja Jolanta. Šiais pačių pasidarytais žaisliukais kiekvienas namuose papuoš kalėdinę eglutę.

Parengė priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Reda Tumelienė