Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2019 m. gegužės 15 d. mūsų darželio priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ ir „Voveriukų“ grupių jungtinė komanda (Darija Arminaitė, Danielė Kriaučeliūnaitė, Vilius Ūsas, Emilis Šiukšta, Jaunius Bubnys, Adomas Ševerenka, Luknė Tupčiauskaitė, Justas Bendorius) atstovavo mūsų darželį Marijampolės vaikų lopšelyje-darželyje „Vaivorykštė“ plaukimo varžybose, skirtose paminėti tarptautinę Šeimos dieną. Varžybų tikslas buvo populiarinti plaukimą, kaip vaikų grūdinimo, fizinio aktyvumo didinimo, kvėpavimo, taisyklingos laikysenos formavimo priemonę.

Varžybose vaikai rungėsi geriausių nardytojų rungtyje, plaukė laisvu stiliumi, nugara. Renginio metu vyravo puiki atmosfera, vaikai ir tėveliai emocingai palaikė plaukikus. Pasibaigus renginiui visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti medaliais.

Neformaliojo ugdymo mokytoja Vilma Žemaitaitienė