Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt
Tai uždaryk mane, Tėvyne, savyje,
Kaip giesmę gerklėje mirtis uždaro,
Taip kaip uždaro vakarą naktis,
O tu man atsakai: „Aš tavo laisvė“…
 
2020 m. sausio 13 d. prisijungėme prie pilietinės akcijos „Dek, atminimo žvakele“. 8 val. 10 minučių užgesinome šviesą patalpose ir uždegėme languose atminties žvakutes. Visi pajutome vienybės jausmą įsisegę „Neužmirštuolės“ žiedą.

Pagerbti šia dieną kovojusių už mūsų laisvę gynėjų vaikučiai lydini savo auklėtojų susirinko darželio meninio ugdymo salėje. Visa darželio bendruomenė giedojo Tautišką giesmę, deklamavo eilėraščius, stebėjo skaidres ir filmuotą medžiagą apie sausio 13-ąją bei dar kartą uždegė žvakeles, už kiekvieną, tą baisią naktį, žuvusį didvyrį, kurį pagerbėme tylos minute. Viso renginio metu skambėjo ir dainos, skirtos mūsų brangiai šaliai, kurias atliko moterų vokalinis ansamblis „Vakarė“.
Tokios tradicinės bendruomenės šventės leidžia suvokti, kad mes kartu, mes tauta, mes lietuviai. Ir tikrai turime kuo didžiuotis. Šiek tiek dėmesio skiriant istorinės atminties puoselėjimui, tikimės, kad ateityje išaugs daug savimi pasitikinčių, gimtąją šalį mylinčių ir ją apginti pasirengusių piliečių.
 
Auklėtoja Brigita Daugėlaitė