„JUDĖK ZUMBOS RITMU“

Vadovė Vilija Jakubauskė

Zumba vaikams – tai užburiantys ir nuotaiką keliantys užsiėmimai, skatinantys vaiko raidą ir socialinius įgūdžius. Tai linksmos ir energingos treniruotės, kurių metu vaikai atlieka nesudėtingas, jų amžiui pritaikytas šokių choreografijas, skambant įvairiems muzikos ritmams: Merengue, Salsa, Cumbia, Reggeton, Hip-hop ir kt.

Zumba vaikams užsiėmimai yra labai naudingi ir efektyvūs. Tyrimai rodo, kad vaikai lieka sužavėti linksma muzika ir judesio galia, kurios turi teigiamą poveikį vaiko sveikatai. Vaikai būna aktyvūs ir geba išreikšti save šokio pagalba.

Tai puiki proga ne tik išmokti šokti, bet ir nuotaikingai praleisti laiką.

Užsiėmimai vyksta du kartus per savaitę, po 30 minučių pagal sudarytą grafiką.

KREPŠINIO UŽSIĖMIMAI

Užsiėmimus veda VšĮ Nacionalinė krepšinio akademijos  treneris  Justas Bagurskis

Nacionalinėje krepšinio akademijoje oranžinį kamuolį gainioti pradeda vos trejų sulaukę mažieji krepšininkai, o po krepšinio treniruočių darželyje, tęsiant treniruotes mokykloje, vaikas į aikštelę jau atsineša taip svarbios jaunam žaidėjui įgūdžių ir varžybų patirties.

Treniruotės vyksta du kartus per savaitę po 45 minutes.

ANGLŲ KALBA

Mokytoja Simona Karalevičė

UAB „Kalba.Lt“ organizuoja   anglų kalbos pamokėles ikimokyklinio (nuo 5 m.) amžiaus vaikams.

Pamokėlių metu vaikai ne tik gauna anglų kalbos žinių, bet ir atlieka kūrybines užduotis, žaidžia įvairius žaidimus, dainuoja daineles. Mokomoji medžiaga pritaikyta skirtingam vaikų amžiui, žinių lygiui ir pateikiama taip, kad vaikams būtų įdomu ir nenuobodu.

Veikla vyksta kartą per savaitę 1 valandą pagal sudarytą grafiką.

ROBOTIKOS UŽSIĖMIMAI

Vadovė Laimutė Vaišnienė

Užsiėmimus veda  Informacinių technologijų vyr. mokytoja Vaida Kasimovienė

Robotikos užsiėmimų metu mažieji išradėjai savo kelią pradės nuo konstravimo, smulkiosios motorikos, logikos kompetencijų ugdymo, mokslinio ir technologinio pasaulio pažinimo. Konstruodami įgis žinių apie gamtos mokslus, mechanikos, programavimo bei robotikos srityse. Mokysis loginio  mąstymo, būti atsakingiems už savo rezultatą bei už turimus robotų rinkinius. Veikdami prasmingai ir savarankiškai, mokysime spręsti problemas, lavindami labiausiai reikalingas šių dienų kompetencijas, naudodami Lego Education WeDo 2.0, Dash Wonder rinkinius bei plančetinius kompiuterius. Stengiamasi, kad vaikai ne tik turėtų žinių, bet ir įgytų gebėjimų, padedančių pasinaudoti jais kasdieniniame gyvenime.

Užsiėmimai vyksta vieną kartą per savaitę. Trukmė 1.30 val.