Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Ruduo „Vaikystėje“ visada ypatingas ir kupinas emocijų laikotarpis. Šalia džiugių naujovių pojūčio akimirkų visada rusena mažas nerimas – kaip seksis mažiesiems naujiesiems mūsų darželio lankytojams? Kaip seksis šį naują gyvenimo tarpsnį išgyventi tėveliams, o ir mums, darželio pedagogams, specialistams, personalui?

Siekdami palengvinti vaikučių ir jų šeimų adaptacijos laikotarpį , rugsėjo 15d. Vilkaviškio švietimo pagalbos tarnybos psichologė Daiva Lenčiauskienė skaitė paskaitą „Kiškučių“ gr. ir „Pelėdžiukų“ gr. tėveliams bei auklėtojoms apie Kad būtų lengviau suprasti, ką jaučia vaikas pirmosiomis dienomis darželyje, visi paskaitos dalyviai  pabandėme prisiminti, kaip mes jautėmės darželyje pirmą dieną, mokykloje, darbovietėje… Kas mums padėjo tomis dienomis?

Atsakymas į šiuos prisiminimų klausimus yra vienas – kiekvienas vaikas yra skirtingas ir unikalus. Nėra universalių taisyklių, kaip vaiką pripratinti prie lopšelio. Galima pasinaudoti patarimais,  pasidalinti patirtimi. Visiems suaugusiems kantrybės ir tikėjimo, kad sunkiau ar lengviau visos problemos išsprendžiamos.

Logopedė Jolita Lekavičienė