Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Balandžio 22 – 26 d. darželyje vyko kūrybinės raiškos savaitė ,,Pasakos duris pravėrus‘‘.

Pasakų herojai Raudonkepuraitė (vyresnioji auklėtoja Andželika Jankauskienė) ir Coliukė (vyresnioji auklėtoja Daiva Valasevičienė) su savo mažosiomis padėjėjomis – Vilte ir Auguste Stanaitytėmis – atskubėjo nešinos pintinėmis pasakų knygų. Jos paskelbė teatrų savaitės atidarymą ir pristatė pasakėles, kurias, padedami kūrybingų  auklėtojų bei jų padėjėjų, tėvelių, darželio ugdytiniai visą savaitę inscenizavo. Tai mėgstamiausios pasakos: ,,Raudonkepuraitė kitaip‘‘ (,,Boružėlių‘‘ grupė), ,,Pagrandukas‘‘ (,,Skruzdėliukų‘‘ grupė), ,,Lapė ir kiškis‘‘ (,,Saulučių‘‘ grupė), ,,Meškos trobelė‘‘ (,,Ežiukų‘‘ grupė), ,,Raudonkepuraitė‘‘ (,,Pelėdžiukų‘‘ grupė), ,,Voro vestuvės‘‘ ( ,,Žvirbliukų‘‘ grupė), ,,Žiogas ir skruzdė‘‘ (,,Drugelių‘‘ grupė), ,,Senelės pasaka‘‘ (,,Voveriukų‘‘ grupė), ,,Vilkas ir septyni ožiukai‘‘ (,,Bitučių‘‘ grupė), ,,Kiškių mankšta‘‘ (,,Kiškučių‘‘ grupė).

Už dalyvavimą kūrybinės raiškos savaitėje ,,Pasakos duris atvėrus‘‘ visoms grupėms buvo įteiktos nuoširdžiausios padėkos. Skambant finalinei teatrų savaitės uždarymo dainai, plojimų ir šypsenų negailėjo visi susirinkusieji – tiek suaugę, tiek maži.

Džiaugiamės tikėdami, kad dar ne sykį darželio duris atversime – pasakai.

Parengė vyresnioji auklėtoja Daiva Valasevičienė