Prieššventiniu laikotarpiu mūsų įstaigoje buvo organizuota respublikinė ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo įstaigų vaikų, tėvų ir pedagogų kūrybinių darbų paroda „Eglutė skarota, eglutė žalia“. Jos tikslas, uždaviniai – formuoti ikimokyklinio, priešmokyklinio amžiaus vaikų meninės raiškos ir kūrybinius gebėjimus, sutelkti respublikos ugdymo įstaigų bendruomenės narius. Dalyviai buvo kviečiami gaminti eglutes: mezgant, pinant, rišant, drožiant, siuvant, lipdant, gaminant iš antrinių žaliavų, konstruojant iš gamtinės medžiagos ar pagal dalyvių sumanymą. Eglutes kūrė 47 pedagogės ir 3 ugdytiniai iš respublikos darželių ir 13 mūsų bendruomenės narių. Nuoširdus ačiū, visiems dalyviams, už aktyvumą ir nuostabius darbus. Padėkos artimiausiu metu Jus pasieks elektroniniu paštu. Realiai eglučių apžiūrėti pakviesti negalime, tad pasigrožėkime, pasivaikščiokime virtualiame pasakiškame eglyne. Gražių, sveikų švenčių visiems!

Dalyvavo 20 darželių:

Joniškio lopšelis-darželis ,,Ąžuoliukas‘‘,

Klaipėdos lopšelis-darželis „Pumpurėlis“,

Klaipėdos lopšelis-darželis „Radastėlė“,

Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo skyrius,

Kretingos lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“,

Palangos lopšelis-darželis ,,Pasaka“,