Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Saulėtą rugsėjo 21 d. rytą darželio kieme skambanti muzika traukė praeivių dėmesį, o mažuosius darželio lankytojus, jų tėvelius, pedagogus ir kitus bendruomenės narius kvietė prisijungti prie akcijos ,,Kilkit, balti balandžiai“.

Tą dieną visi akcijos dalyviai buvo pasipuošę baltos spalvos rūbais (ar tos spalvos akcentu), vieni kitus sveikino su Tarptautine Taikos diena, linkėdami santarvės ir ramybės širdyje. Vaikų ugdymo veiklos prasidėjo Taikos pamokėle, kurios metu auklėtojos savo ugdytiniams pasakojo apie taikos ir draugystės reikšmę viso pasaulio žmonėms. Vaikai noriai dalinosi mintimis apie meilę savo artimiesiems, klausėsi Taikos tema skambančių dainų, linksminosi. Vėliau vaikai, pedagogai ir kiti bendruomenės nariai gamino Taikos balandžius, kuriais papuošė įstaigos pastato langus.

Socialinė pedagogė Asta Petrauskienė