Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Rankele pamosim vasarai šiandieną,

Rudenėlį kviesim mes į savo kiemą.

O su juo skubėsim vėlei į darželį,

Auklėtoja lauks jau mūsų prie vartelių.

Žaisim visą dieną, daineles dainuosim

Ir tik šypsenėles visiems dovanosim.

                                                   

Mokslo metų pradžią  vainikavo šventė „Sveikas, Rugsėji“

    Gražus, saulėtas rugsėjo 1-osios rytas darželin sukvietė būrį vaikų ir tėvelių. Darželio lauko scenoje skambias daineles ir posmus visiems dovanojo vyresniųjų grupių ugdytiniai, kuriuos paruošė meninio ugdymo pedagogė Nemyra Gardauskienė. Linksmu šokiu susirinkusius pradžiugino ne tik pedagogės, bet ir auklėtojos padėjėja Regina. Darželio direktorė visus pasveikino su Mokslo ir žinių diena, bei įteikė padėkos raštus tėveliams, kurie papildė grupių lauko aikšteles  pačių pagamintais įvairiais įrenginiais. Visų grupių ugdytiniams įteiktos pintinės su ugdymui reikalingomis priemonėmis. Laikantis visų saugumo reikalavimų vaikai,  tėveliai ir pedagogai rinkosi savo grupių aikštelėse pažaisti, pabendrauti ir  pasidalinti praėjusios vasaros įspūdžiais.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Reda Tumelienė