Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Tik su jais mes esame suauge,

O be jų mes irgi kaip vaikai…

 

Baigiantis žiedais apsipylusiam pavasariui, 2019 m. gegužės 22 d. popietę, auklėtojos ir mažieji „Pelėdžiukai“ į paskutinę lopšelio šventinę pramogą „Mano diena lopšelyje“ sukvietė pačius artimiausius savo širdelei žmones. Nors mes darželyje patys mažiausi, bet darbelis gena darbelį per visą dienelę.

Mažieji labai nuoširdžiai šoko, dainavo, dalyvavo visose dienos veiklose – darė darbelius, pasivaikščiojo lauke, skaičiavo pirštukus, migdė žaisliukus, muzikavo, sportavo. O baseinas – „Pelėdžiukų“ mėgiamiausia veikla ne tik realybėje, bet ir „Baby Shark“ ritme…

Pasibaigus dienos darbams, beliko atiduoti padėkas, dovanėles, pasakyti vieni kitiems pačius gražiausius žodžius. Vaikučiai, aplenkdami vienas kitą, mamytėms ir tėveliams nešė pačių rankytėmis puoštas dovanėles. Ir mažyliai prisiminimui gavo, mūsų jau tradicija tapusį, spalvingą rankų darbo pelėdžiuką, kuris, kiek žinome, lydi vaikučius ne vienerius metus…

Skriskite, mažieji „Pelėdžiukai“… greitai jūsų sparneliai iš rudų pasikeis į puošnius spalvingus „Drugelių“ sparnus.

Skriskite, aukite, gražėkite, tobulėkite!

Nuoširdus ačiū puikiajai fotografei Jurgitai Damidavičienei.

 

Vyresnioji auklėtoja Nijolė Ausevičienė