Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“ dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“, kurio organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Šis projektas – puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis.

2019 m. kovo 4 d. mūsų darželyje vyko „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“ II-asis etapas. Penkių estafečių varžybose susitiko „Buratino“ ir „Eglutės“ ugdytinių komandos. Žaidynės prasidėjo iškilminga dalyvių eisena bei prisistatymu. Dalyvius sveikino ir sėkmės varžybose linkėjo žaidynių koordinatorės mūsų darželyje Rasa Petraitienė ir Vilma Žemaitaitienė. Taip pat dalyvavo darželio garbės svečias paraolimpietis Tomas Kairys. Į svečius vėl atvyko I etape dalyvius linksminusi Kiškutė (auklėtoja Rosita Jakučionytė). Ji džiaugėsi vėl sugrįžusi ir pakvietė visus sudainuoti olimpinę dainą ir pasimankštinti. Varžybų metu ragino nepasiduoti, kovoti draugiškai ir garbingai iki pabaigos. Varžybų metu lyderiavo ir laimėjo „Eglutės“ komanda. Išaiškinta stipriausia rajone ikimokyklinio amžiaus vaikų komanda, kuri trečius metus iš eilės rajoną atstovaus finaliniame festivalyje Alytuje 2019 m. balandžio 6 d. Varžybos pareikalavo didelio fizinio pasiruošimo ir ištvermės. Dalyviai patyrė daug teigiamų emocijų ir neužmirštamų įspūdžių. Visi buvo apdovanoti „Mažųjų žaidynių“ marškinėliais, komandos padėkos raštais.

Auklėtoja Rosita Jakučionytė