Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Vilkaviškio vaikų lopšelis-darželis „Eglutė“ dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“, kurio organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Šis projektas – puiki priemonė skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybėmis.

2019 m. sausio 30 d. darželyje pirmasis „Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ etapas vyko bendram tikslui – smagiai ir aktyviai pajudėti. Darželio kieme susirinko visų grupių ugdytiniai, darbuotojai ir gausus būrys vaikų tėvelių. Netrukus visus pasveikino linksmoji Kiškutė (auklėtoja Rosita Jakučionytė). Ji pranešė gavusi laišką, kuriame yra parašyta, jog Vilkaviškio lopšelis-darželis „Eglutė“ dalyvauja respublikiniame projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės 2019“. Kiškutė kartu su vaikais sudainavo olimpinę dainą ir padarė nuotaikingą mankštą. Pasimankštinę vaikai žygiavo į savo žaidimų aikšteles. Žaidynėse vaikai išbandė save vikrumo, greičio bei kitose nuotaikingose užduotyse. Kartu su tėvais ir auklėtojomis mažieji smagiai važinėjosi rogutėmis ir piešė ant sniego. Visus lydėjo garsus palaikymas, džiaugsmo šūkiai bei nepakartojamos emocijos. Malonu, kad renginyje dalyvavo darželio administracijos ir kiti darbuotojai, kurie baltą sniegą nudažė penkiomis olimpinių žiedų spalvomis.

Neformaliojo ugdymo mokytojos („Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ koordinatorės mūsų darželyje)  Rasa Petraitienė ir Vilma Žemaitaitienė jau formuoja ir treniruoja sportinėse užduotyse komandą, kuri atstovaus darželį antrajame „Lietuvos mažųjų žaidynių 2019“ etape.

Neformaliojo ugdymo mokytoja Rasa Petraitienė