Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2020 m. birželio 19 d. „Voveriukų“ ir „Bitučių“ grupių ugdytiniai lankėsi Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykloje-daugiafunkciniame centre. Čia vyko rajoninio piešinių konkurso-parodos „Mes ir mūsų augintiniai“ baigiamasis renginys ir edukacinė programa „Pažinimo kiemas“. „Voveriukų“ grupės ugdytinė Tėja Stankevičiūtė už piešinį „Gražuolė Maira“ apdovanota II laipsnio diplomu ir atminimo dovanėle. Penki darželio ugdytiniai ( Benas, Rugilė B., Deina  iš „Voveriukų“ grupės  ir Adelė, Amelija R. iš „Bitučių“ grupės) apdovanoti padėkos raštais. Ugdytiniai apžiūrėjo įvairiose erdvėse pateiktus piešinius, šimtametes liepas, muzikavo poilsio ir poezijos kiemelyje. Kartu su piemenuku prisiminė kas auga sode ir darže, apsilankė augintinių kiemelyje,  išbandė pojūčių taką.

                                                                                                                                                   

 PUP Jolita Račkauskienė