Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Išgirdęs rudeninį lapų čežesį, gyvenimas prasideda iš naujo.

Taip ir Vilkaviškio vaikų lopšelyje-darželyje ,,Eglutė“ , kiekvieną rudenį vis iš naujo užverda gyvenimas. Vos tik raudoni klevų gaisrai ištrina vasaros prisiminimus, kartu su didžiuliu darbo tempu užgriūna profesinė šventė – Tarptautinė mokytojo diena.

Darželio auklėtojos, kaip ir mokytojai – visa ko pradžių pradžia. Jos turi būti be galo stiprios ir didelės dvasiškai. Joms yra suteikta reta privilegija – rūpintis tuo mažu daigeliu – vaiku.

Spalio 5 dieną, pasibaigus darbo rūpesčiams, darželio bendruomenė  rinkosi į neįprastą šventę, salėje pasitiko buvęs mūsų ugdytinis – akordeonistas Benas Karpavičius. Nors Mokytojo dieną švenčiame jau ne pirmi metai, bet muzikos pedagogės Palmyros Kurmienės iniciatyva pirmą kartą pasveikinti auklėtojų atvyko ir auklėtinių tėvai.

 Šilčiausius padėkos žodžius auklėtojoms tarė darželio direktorė R. Sakalauskienė. Šventėje, „BEŽDŽIONIUKŲ  DISKOTEKA“, dalyvavo garsios grupės: „Pinup Girls“ atlikėja Nainė, Lukas ir Goda, dainininkės  V.Katunskytė, B.Dambrauskaitė, Gintarė, Džordana, Katažina, T.Augulis, Neringa iš Tele-bim-bam. Didžiausių ovacijų susilaukė muzikinis  sveikinimas – V. Katunskytės kartu su Verka  Serdiučka, ,, Voveriukų“ grupės vaikučiai su tėveliais pašoko šokį „Kats, kačiukas“. Skambėjo vaikiška dainelė ,,Jolantėlė“, kurią atliko auklėtojų padėjėjos. Šventės vedančiosios  buvo dvi ,,darželinukės“ –  K.Dubickienė ir R. Juodaitienė.

Programoje buvo ir ,,Žvirbliukų“ grupės video sveikinimas, su vaikų  pasisakymais ir linkėjimais mylimoms auklėtojoms.

Programos pabaigoje sulaukėme ,,svečių iš Rusijos“ pasirodymo. Skambėjo dažnutės, sukurtos apie paskutinius įvykius darželyje.

Taip pasibaigė gražiausia rudens šventė. Tik neliūdėkite, ypač tada, kai per darbų gausybę niekam nelieka laiko, trumpam atsisėskite ir pažvelkite į krentančius lapus. Jei įsiklausysite, išgirsite… Tas garsas, kai krenta lapai – tai žiemos žingsniai .Nei pavasaris, nei vasara neturi tokio grožio, kokį pamatysite rudens veide.

 

Auklėtojos padėjėja, programos vedančioji „darželinukė“ R. Juodaitienė