Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Šventę, vykusią pagal projektą „Atverkime praeities skrynią“, vedė auklėtoja Reda Tumelienė.

Vyriausieji darželinukai –  „Voveriukų“, „Žvirbliukų“, „Ežiukų“ ir „Drugelių“ grupių ugdytiniai – buvo paruošę po nuotaikingą lietuvių liaudies dainos inscenizaciją. Vaidino ne tik auklėtojos su vaikais, bet ir aktyvios mamytės („Ežiukų“ gr. Reda Pasilauskienė ir „Drugelių“ gr. Giedrė Stanaitienė).

 Į renginį buvo pakviesti Vilkaviškio vaikų lopšelio-darželio ,,Buratinas“ priešmokyklinio ugdymo ,,Kregždžiukų“ grupės vaikai ir pedagogė Lina Bakaitienė. Mažieji draugai paporino apie lietuvių kalbą ir padainavo lietuvių liaudies dainelę ,,Kukutis“. Šventėje dalyvavo Vilkaviškio muzikos mokyklos ugdytinės ir mokytoja Raimonda Kurauskienė. Kanklėmis ne tik pagrojo įvairius lietuvių liaudies kūrinėlius, bet ir pritarė dviem dainorėlėms: Aistai Marčėnaitei bei mūsų darželio ,,Ežiukų“ grupės ugdytinei Faustai, kurios dalyvavo „Dainų dainelės“ atrankoje. Šventės dalyvius bei žiūrovus nustebino auklėtojų (Redos Tumelienės, Larisos Kučinskienės, Živilės Jakimčikienės, Zitos Kumpienės, Vidmantos Krupavičienės, Vilijos Liorencienės, Aldonos Sabataitienės)  inscenizuota lietuvių liaudies dainelė ,,Žvirbli, žvirbli“. Šventės metu vaikai minė mįsles, sakė patarles. Už teisingus atsakymus buvo apdovanoti obuoliais. Šventės pabaigoje visoms pasirodymuose dalyvavusioms grupėms buvo įteiktos padėkos, o svečiams – padėkos bei liaudiškais motyvais papuošti vaišių maišeliai,, kuriuos pasiuvo auklėtojos Reda Tumelienė ir Zita Kumpienė.

Vyresnioji auklėtoja Vida Kudirkienė