Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

 „Futboliukas“ mūsų darželyje jau baigia įsikurti  ir jaučiasi vis jaukiau. Vaikučiai jį žaidžia vis dažniau. Lapkričio 16 d. „Bitučių“ grupės ugdytiniai naujai išmoktus veiksmus su kamuoliu noriai demonstravo draugiškose grupės rungtynėse. Atlikę trumpą apšilimą, pasitelkę burtus į pagalbą, vaikai skirstėsi į dvi komandas. Išsirikiavę ir pasisveikinę su varžovais varžėsi estafetėse. Reikėjo ne tik greitai, bet ir taisyklingai, įveikiant kliūtis, varytis kamuolį, tiksliai smūgiuoti į vartus. Po įtemptų varžybų abiejų komandų žaidėjai dėkojo vieni kitiems už draugišką žaidimą, linkėjo naujų „Futboliuko“ iššūkių ir išbandymų. Aikštelėje nuolat kintanti situacija ugdytiniams suteikė daug emocijų, mokė taikiai spręsti konfliktus.

   Neformaliojo ugdymo mokytojos: Vilma Žemaitaitienė, Asta Durneikienė