Balandžio 29 d. darželyje vyko respublikinio projekto „Lietuvos mažųjų žaidynės 2022“ festivalis. Iškilminga eisena apžygiavę aplink darželį, pasimankštinę, prisistatę savo grupių skanduotėmis, visi festivalio dalyviai išsiskirstė lauko erdvėse aktyviam sportavimui. Eilės tvarka, keisdamiesi erdvėmis, darželio ugdytiniai įveikė kliūčių ruožą, išbandė rankos taiklumą, žaidė krepšinį, futbolą, boulingą, atliko užduotis su parašiutu bei olimpiniais žiedais, patikrino savo jėgas, kaip sekasi atlikti užduotį komandoje (po du).

Patys mažiausieji festivalio dalyviai – „Kiškučiai“ ir „Pelėdžiukai“ – užduotis atliko pagal amžių jiems skirtose erdvėse.

Festivalio pabaigoje visi dalyviai buvo apdovanoti Lietuvos mažųjų žaidynių diplomais bei sveikais užkandžiais.

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Vida Kudirkienė