Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Mūsų darželis dalyvauja Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigų projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Šio projekto organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA). Tai puiki priemonė, skatinanti vaikų fizinį aktyvumą bei pozityvų požiūrį į kūno kultūrą ir sportą, supažindinanti su garbingo varžymosi idėjomis, bendravimo ir bendradarbiavimo galimybes.

                      2020 m. vasario 12 d. darželio salėje vyko pirmasis šio projekto etapas – festivalis visai darželio bendruomenei  –  darželio ugdytiniams, pedagogams,  tėveliams.  Renginį vedė dvi linksmos „varlytės" (auklėtojos Živilė Jakimčikienė ir Rosita Jakučionytė). Visi festivalio dalyviai kartu su vedančiomis dainavo  žaidynių himną, darė bendrą mankštą. Po to visos grupės pagal amžių atliko jiems skirtas užduotis. Festivalio pabaigoje kiekviena grupė buvo apdovanota diplomais ir pintinėmis su vaisiais.

                      Neformaliojo ugdymo mokytojos („Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ koordinatorės mūsų darželyje)  Asta Durneikienė ir Vilma Žemaitaitienė jau formuoja ir treniruoja sportinėse užduotyse komandą, kuri atstovaus antrajame „Lietuvos mažųjų žaidynių 2020“ etape.

Vyresnioji auklėtoja Vida Kudirkienė