Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2019 m. gegužės 9 d. „Ežiukų“ grupės ugdytiniai autobusu keliavo į Zuikių muziejų, esantį Sasnavoje (Marijampolės sav.). Šis muziejus – vienintelis Lietuvoje ir antras pasaulyje zuikių muziejus, kuriame vyksta edukacinės programos vaikams.

Prie durų mus džiugiai pasitiko muziejaus šeimininkė „Zuikienė“. Vos įžengę į muziejų, pavirtome vardiniais zuikiais, patys gaminomės zuikių meduolius, susirišome po arbatos pakelį su zuikio ausimis, piešėme zuikio portretą. Kol kepė meduoliai, susėdę zuikių klasėje, klausėmės pasakų, istorijų apie kai kurių eksponatų atsiradimą, salėje žaidėme imitacinį žaidimą.

Muziejuje pamatėme gausybę zuikių: mažiausias – vos 1 cm, didžiausias – 1 m. Viename kambaryje narvelyje tupėjo gyvas triušis, o greta – jo pusbrolio (laukinio kiškio) iškamša. Darželinukai iš namų atnešė keletą eksponatų-zuikučių muziejui papildyti, už tai buvo apdovanoti mažomis dovanėlėmis. „Zuikienė“ vaišino pačių vaikų iškeptais meduoliais, įdėjo lauktuvių namo.

Darželin grįžome ne tik su dovanomis, bet ir kupini įspūdžių bei džiugių emocijų.

Vyresnioji auklėtoja Vida Kudirkienė