Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

    Išlydėjus apsiverkusią vasarą, išaušusi pirmoji rudens diena visus nuteikė linksmai sušukti: – Sveikas, Rugsėji!  Darželyje vėl aidėjo mūsų ugdytinių balsai, skambėjo linksma muzika. Vieni vaikai drąsiai žengė pro darželio vartus, kitiems reikėjo padrąsinimo, juk taip seniai visi buvome kartu.  

    Šventės vedančioji ikimokyklinio ugdymo auklėtoja metodininkė Andželika Jankauskienė eilėmis visus pasveikino su atėjusiu rudeniu bei Mokslo ir žinių diena.  Darželio direktorė Renata Sakalauskienė pasidžiaugė galimybe visiems vėl susitikti, padėkojo tėveliams, darželio bendruomenės nariams, kurie praėjusiais mokslo metais padėjo kurti jaukesnį, gražesnį darželį ir įteikė padėkos raštus. Šventėje visus su Rugsėjo 1-ąja pasveikino Vilkaviškio rajono savivaldybės meras Algirdas Neiberka ir  prisipažino, kad vieta, į kurią visada norįs sugrįžti, yra darželis.

     Tradiciškai nuskambėjo darželio himnas ,,Keliaujam į „Eglutę“ smėlėtu takeliu…“ ir… staiga visų dėmesį sukaustė atskubėjusi Pepė Ilgakojinė ir jos draugas Karlsonas. Netrūko linksmos muzikos, nuotaikingų žaidimų, į kuriuos buvo įtraukti ne tik ugdytiniai, bet ir tėveliai.  Išgirdome tik geriausius atsiliepimus apie grupės „Nesuk galvos“ aktorius, kurie padovanojo visiems pačią gražiausią pirmąją šių mokslo metų šventę.

 

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Reda Tumelienė