Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Bitė renka saldų medų,

Po geltoną lašą.

O kokiam gi ąsotėlį,

Bitė medų neša?

2019 m. gegužės 9 d. „Drugelių“ grupės vaikučiai vyko į Didžiųjų Šelvių kaimo bendruomenės namus, kur dalyvavo edukacinėje-pažintinėje programoje „Maža bitutė – saldus medutis“.

Kaip atrodo bitelė? Kur ir kaip surenka medų? Kaip suranda kelią į namus? Kokios mėgstamos spalvos? Kaip jos ilgai  gyvena? Kaip vadinas „miestas“ ir „namas“ kuriame gyvena bitės? – į šiuos ir kitus klausimus vaikams padėjo atsakyti bitutė Šelvytė.

Programos metu vaikai dar susipažino su bitininko įrankiais, rūbais. Na, o juos apsirengę, galėjo pažvelgti į stiklinį bičių avilį, stebėti jų veiklą avilyje. Įgijo žinių apie paslaptingą bičių gyvenimą, jų teikiamą naudą. Patys galėjo paliesti, pauostyti, paragauti bičių produktų, sužinoti, kaip jie stiprina sveikatą. Po užsiėmimo vaikai vaišinosi žolelių arbata, patys tepė ir ragavo medų ant duonos, balto sūrio, agurko.

Edukacinė-pažintinė išvyka visiems labai patiko, kuri aš manau padės, mums mažiesiems, tapti gerais bičių draugais.

             Vyresnioji auklėtoja Daiva Kulvinskienė