Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Artėjant Velykoms priešmokyklinio ugdymo ,,Bitučių“ grupės ugdytiniai panoro išmokti kiaušinius marginti su vašku, tad susiruošė į edukacinę pamokėlę ,,Tas kiaušinio margumėlis“. Edukatorė Lina Bakaitienė, panaudodama vaizdinę medžiagą, su vaikais prisiminė ne tik pavasarį grįžtančius paukščius, mėgdžiojo jų balsus, aptarė jų kiaušinius, bet ir naminius paukščius ir išsiaiškino, kad Velykoms žmonės margina vištų kiaušinius. Vaikai susipažino su margučių marginimo raštais ir jais pabandė išmarginti kiaušinį. Margučio raštai išryškėjo įdėjus kiaušinį į pasirinktos spalvos dažus, o tai kiekvienam tapo maloniu netikėtumu. Edukacinės pamokėlės  metu vaikai patyrė kvapų, spalvų, gerų emocijų terapiją. Prieš grįžtant į darželį,  dar spėjome apžiūrėti Vilkaviškio geležinkelio stoties pastato vidų ir peroną.

       Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Reda Tumelienė