Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Kiekvienas žmogus, didelis ar mažas, turi žinoti saugaus eismo kelyje taisykles. Spalio 5 dieną „Drugelių“ ir „Žvirbliukų““ grupių vaikučius  aplankė policijos pareigūnai iš Vilkaviškio  rajono policijos komisariato. Su jais kartu atvyko ir jų bičiulis – šuniukas Amsis. Atvykę policijos pareigūnai papasakojo vaikams apie tai, kaip reikia ir dera saugiai elgtis kelyje, kur galima važiuoti dviratukais, kaip saugiai pereiti gatvę, o taip pat supažindino ir parodė pagrindinius kelio ženklus (ką jie reiškia). Vaikučiai galėjo ne tik apžiūrėti policijos automobilį, bet ir pasėdėti jame, paspausti garso signalų pultelį, kalbėti per garsiakalbį. Daug įspūdžių vaikams paliko šuniukas Amsius, su kuriuo jie mielai bendravo ir kartu fotografavosi.  Ačiū Jiems už dieną, kupiną įspūdžių!

Vyresnioji auklėtoja Daiva Kulvinskienė ir auklėtoja Živilė Jakimčikienė