Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

Balandžio 11 d. „Drugelių“ grupės ugdytiniai lankėsi Didžiųjų Šelvių kaimo bendruomenės namuose, kur dalyvavo edukacinėje programoje „Tas kiaušinio margumėlis“. Edukacijos metu edukatorė supažindino su Šv. Velykų tradicijomis, jų papročiais, margučio atsiradimo istorija, margučių raštais, išsiaiškino jų prasmę, simbolių ir spalvų reikšmėmis.

Praktinio užsiėmimo metu kiekvienas margino kiaušinuką. Karšto vaško pagalba kūrė savo ornamentą ant virto kiaušinio, vėliau merkė į norimos spalvos paruoštus dažus. Ir taip atgimstančios gamtos džiaugsmas įsikomponavo ant sukurtų margučių.

Prisimarginę pilną pintinėlę margučių gėrė šiltą žolelių arbatėlę, vaišinosi duona ir sūriu su medumi. Ugdytiniai grįžo įgiję žinių atliktais patyrimais, tyrinėjimais, atradimais ir žinoma pilni įspūdžių.

                                                           Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Kulvinskienė