Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

2019 m. kovo 18–22 dienomis priešmokyklinio ugdymo „Voveriukų“ grupės vaikai dalyvavo draugiškoje socialinio emocinio ugdymo (SEU) olimpiadoje „Dramblys“. Olimpiada organizuojama jau antrą kartą, siekiant atkreipti visuomenės dėmesį į socialinio ir emocinio ugdymo svarbą.

Darželyje vaikai, kartu su socialine pedagoge, atliko užduotis skirtas ugdyti 5 pagrindines socialines emocines kompetencijas: savimonę, savitvardą, socialinį sąmoningumą, tarpusavio santykius, atsakingų sprendimų priėmimą. Užduotis ugdytiniai atliko noriai, ypač patiko užsiėmimas, ugdantis savitvardos kompetenciją. Kadangi užduočių kiekvienai kompetencijai ugdyti pateikta po keletą, tai pasibaigus draugiškai olimpiadai, visos jos bus atliktos ugdant SEU.

Vyresnioji socialinė pedagogė Dovilė Sušinskienė