Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

      2020 m. sausio 15 d. Vilkaviškio viešosios bibliotekos darbuotojos Alvina ir Ina priešmokyklinio ugdymo „Bitučių“ ir „Voveriukų“ grupių ugdytinius supažindino su penkiomis vaikiškomis knygelėmis, kurios dalyvauja geriausios vaikiškos metų knygos rinkimuose (V. Landsbergis „Pūkis karalius“, P. Norvila „Strykt pastrykt“, I. Zarambaitė „Stebuklingi senelio batai“, T. Dirgėla „Benas – sapnų siuvėjas“, D. Zavedskaitė „Mergaitė su skafandru“). Teatralizuotu vaidinimu ugdytiniai buvo supažindinti su knygele „Mergaitė su skafandru“.

Bibliotekos darbuotojos vaikams pasiūlė piešti piešinius, kuriuose būtų pavaizduoti šios knygelės personažai. Visus vaikus su tėveliais pakvietė aktyviai balsuoti už labiausiai patikusią knygelę.

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė metodininkė Reda Tumelienė