Juridinio asmens kodas 190480176
S.Nėries 31 A,
LT – 70163 Vilkaviškis
Tel. 8 342 52603, 8 342 52725
El. paštas ldeglute@vilkaviskis.lt

 2020 m. spalio 1 dieną su „Boružėlių“ grupės ugdytiniais, autobusu vykome į Alpakų ūkį, Augalų kaime. Ten mus šiltai pasitiko alpakų ūkio šeimininkai Grita ir Kęstutis Vitkauskai, kurie vaikams ne tik  parodė, bet ir daug  papasakojo apie savo mylimas alpakas jų elegantišką išvaizdą, vertingą vilną, skirtingus charakterius. Vaikai buvo nusiteikę džiugiai, nors pradžioje buvo šiek tiek nedrąsu būti alpakų dideliame būryje. Įsidrąsinę vaikai alpakas vaišino morkomis iš savo rankų, sugrįžę grupėje dalinosi tarpusavyje išvykos įspūdžiais.

                                                                                                 Auklėtoja Janina Landžiūtė