Priešmokyklinio ugdymo ,,Bitučių“ grupės ugdytiniai labai džiaugėsi pakvietimu dalyvauti Marijampolės lopšelio-darželio ,,Vaivorykštė“ vaikų plaukimo šventėje-varžybose ,,Plaukimas į Kalėdas 2022“.  Komandose varžėsi po 5 vaikus iš abiejų darželių. Kiti vaikai stebėjo varžybas ir aktyviai ,,sirgo“ už savo komandas. Mūsų komandą lydėjo sėkmė, iškovojom pirmąją vietą, gavom atminimo taurę ir padėką už bendradarbiavimą socialinių partnerių lygmenyje, ugdant vaikų sveikatingumo įgūdžius sveikatinimo projekte,  vaikai buvo apdovanoti medaliais, bei diplomais. Visi mūsų ugdytiniai grįžo su  dovanėlėmis: žaislais ir saldumynais. Džiugias varžybų akimirkas fiksavo ir parodė Marijampolės televizija. Ačiū neformaliojo ugdymo mokytojai Vilmai Žemaitaitienei už puikiai varžyboms paruoštus plaukikus.

Priešmokyklinio ugdymo mokytoja metodininkė Reda Tumelienė